


















$63.58
Available in stock
| color | 88169A-Black, 88169A-Blue, 88169A-Brown, 88169A-Green, 88169A-Khaki, 88169A-White |
|---|---|
| Applicable Season | Four Seasons |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.6kg |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 19cm |
| High-concerned chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | 88169A |
| Exterior | None |
| Interior | Interior Slot Pocket,Interior Compartment |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Decoration | Sequined |
| Number of Handles/Straps | Three |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | Genuine Leather |
| Shape | Bucket |
| Brand Name | HTLT |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Closure Type | Zipper |

Reviews
There are no reviews yet.