




















$105.25
Available in stock
| color | 1916-Beige, 1916-Black, 1916-Brown, 1916-Green |
|---|---|
| Applicable Season | Four Seasons |
| Shoulder strap length | 120cm |
| Item Width | 12.5cm |
| Item Weight | 0.56kg |
| Item Length | 19.5cm |
| Item Height | 20cm |
| High-concerned chemical | None |
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Model Number | 1916 |
| Exterior | Open Pocket |
| Interior | Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket,Interior Compartment |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Decoration | Sequined |
| Lining Material | POLYESTER |
| Main Material | Split Leather |
| Shape | Bucket |
| Brand Name | HTLT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Unisex |
| Occasion | Versatile |
| Closure Type | Zipper |

Reviews
There are no reviews yet.