

















$114.80
Available in stock
| color | 5801-Beige, 5801-Black, 5801-Blue |
|---|---|
| Applicable Season | Four Seasons |
| Shoulder strap length | 115cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.52kg |
| Item Length | 26cm |
| Item Height | 17cm |
| High-concerned chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | 5801 |
| Exterior | None |
| Interior | Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket,Interior Compartment |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Decoration | None |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | Genuine Leather |
| Shape | Envelope |
| Brand Name | HTLT |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Closure Type | Zipper |

Reviews
There are no reviews yet.