












































Price range: $19.48 through $36.48
Available in stock
| Gem Color | GAB202, GAB202-B, GAB219, GAB221, GAB221-B, GAB237 |
|---|---|
| High-concerned chemical | None |
| Certificate | Yes |
| is_customized | Yes |
| Certificate Number | ring bracelet chain GAB221 |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925,Sterling |
| Shapepattern | Tassel |
| Style | TRENDY |
| Diameter | Finger Ring Bracelet |
| Model Number | Ring Bracelet GAB221 |
| Occasion | Party |
| Certificate Type | GDTC |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Metals Type | Silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | bamoer |
| Origin | Mainland China |
| Item Weight | 2-3g |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| Package | Only one free velvet jewelry bag for each parcel |
| length | 15+6cm |
| Chain Thickness | 0.15cm/0.23cm |
| Material | 925 Sterling Silver+Pavé Setting CZ+plated White Gold/plated Gold |
| Occassion | Gifts for Girlfriend, Anniversary, Engagement, Party, Wedding |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
| Support | Customize/ Drop shipping/ Wholesale |
| Free Shipping | Over 180$, Free DHLEMSFEDEX |
| Wholesale Discount | Contact US |

Reviews
There are no reviews yet.