2pcs/set Splicing Necklace Necklace Heartbroken Pendant Necklace Men And Women Best Friends BFF Friendship Birthday Jewelry Gift
$3.67
Available in stock
Additional information
| Metal Color | A, B, D, E, silvery |
|---|---|
| High-concerned chemical | None |
| Setting Material | Rhinestones |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Other |
| Pendant Size | 1.9*1.9cm |
| Shapepattern | Animal |
| Model Number | XL0204 |
| Material | Acrylic |
| Chain Type | Link Chain |
| Style | TRENDY |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Gender | Unisex |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Brand Name | Vysshiy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | NECKLACES |
| Occasion | Aversary Engagement Gift Party Wedding |
| Packing | OPP Bag |
| Weight | 10g |
| Material goods | Alloy |
| Place or Orgin | Yiwu |
| Length | 44cm |
| ChainLength | 48+5cm |














































Reviews
There are no reviews yet.